Facebook a Instagram

Facebook je najväčšou sociálnou sieťou na svete a obľúbenosť Instagramu rastie geometrickým radom. Vďaka svojej popularite sa obe sociálne siete môžu stať cenným zdrojom návštevnosti aj konverzií. Rovnako ako u všetkých ostatných propagačných kanálov sa to ale nie každému podarí.

Pridané hodnoty Facebooku?

Veľmi presné ciele podľa veľa
parametrov
S atraktívnym obsahom veľký
dosah neplatenej návštevnosti
U najúspešnejších kampaní
dosiahnutie nákladovosti 4%
Podpora pre lepšie pozície
vo vyhľadávačoch
Silný nástroj pre budovanie
brandu
Rýchle výsledky

Ako to funguje a prebieha?

Prečo je FB tak dôležitý?

Koľko to stojí?

Obrovskou výhodou je aj rýchla návratnosť. Sami si môžete zvoliť čiastku, ktorú chcete do kreditu na sociálnych sieťach investovať. Pokiaľ sa ale má o kampane starať agentúra, odporúčame minimálne 350 € / mesiac vr. správy kampane.

Cena správy obsahu začína na 320 € / mesiac a správa kampaní na čiastke 675 € / mesiac a vychádza zo sadzby 32 € / hod. Uvedená cena kampaní nezahŕňa náklady na kredit.

Výhodou je samozrejme i merateľnosť konverzií. Pozitívny efekt má aj na SEO (viac o tom ako byť vo vyhľadávačoch na top pozíciách), kde je jedným z hlavných parametrov aktivita na sociálnych sieťach.

Dôvodov, prečo sa pustiť do kampane na FB, je celý rad a my sme pripravení Vám s týmto kanálom pre príliv nových klientov maximálne pomôcť.

Presvedčili sme Vás?

Neváhajte nás kontaktovať

Sme tu pre Vás a Vaše potreby nás zaujímajú. Napíšte nám telefónne číslo a my Vás budeme kontaktovať.

NAPÍŠTE NÁM
Vyskúšajte nás! Nezáväzne sa informujte o našich službách alebo si dohodnite bezplatnú schôdzku. Nájdeme riešenie presne pre vás. NAPÍŠTE NÁM!

Naša kvalifikácia a partneri

Hi Promotion s.r.o. info@hipromotion.cz
+420 725 965 559
Ochrana osobných údajov | HiPromotion.cz © 2017 Všetky práva vyhradené