HR marketing

Nástroje ako sú PPC, Remarketing, Facebook, a mnoho iných, dnes neslúžia len pre získavaní nových zákazníkov, ale aj pre nábor nových zamestnancov. Tento typ marketingu označujeme ako HR marketing.


Prečo je HR marketing dôležitý?

Ekonomický rast každej spoločnosti si žiada nových zamestnancov. V dobe kedy je rekordne nízka nezamestnanosť sa nábor nových členov tímu môže stať orieškom. Len inzerovanie, byť na zabehnutých portáloch, prestáva byť efektívne.

Aké ďalšie možnosti ponúka?

V prvej rade je to prepracovaný web. A to nielen v množstve funkcionalít, ale aj v atraktivite obsahu. Inak povedané, ukážte potenciálnym zamestnancom, ako to u Vás vo firme vyzerá. Aká u Vás panuje kultúra, kto vo Vašej spoločnosti pracuje, o akých zákazníkov sa budú starať, aké máte možnosti rastu a to ako osobnostného, tak aj kariérneho. Nebojte sa predviesť aj v tom neformálnom svetle, napr. na firemných akciách. Jednoducho im ukážte, prečo by mali pracovať práve vo Vašej firme.

Prvá časť je teda spojená s tvorbou webu / mikrowebu a content marketingu.

Ďalej je to oslovenie správnej cieľovej skupiny. Či už podľa kľúčových slov, pod ktorými môžu nájsť Vašu obsadzovanú pozíciu, alebo podľa parametrov osoby, ktorú hľadáte. To nám ponúka napr. Google AdWords alebo Facebook.

Samostatný proces rozhodovania o ukončení existujúceho zamestnania môže zabrať niekoľko mesiacov. Tomuto uchádzačovi je nutné sa pravidelne pripomínať nenútenou formou, napr. Pomocou bannerového remarketingu.

Je veľa možností ako osloviť Vašich potencionálnych zamestnancov. Záleží len na Vás, či zostanete u klasickej inzercie na portáloch, alebo skúsite niečo nové. Pri nábore zamestnancov modernými metódami HR marketingu sme pripravení byť Vám maximálne nápomocný.

Přesvědčili jsme Vás?

NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT

Jsme tu pro Vás a Vaše potřeby nás zajimají. Napište nám telefon a my se Vám ozveme.

Napište nám
Vyskúšajte nás! Nezáväzne sa informujte o našich službách alebo si dohodnite bezplatnú schôdzku. Nájdeme riešenie presne pre vás. NAPÍŠTE NÁM!

Naša kvalifikácia a partneri

Shoptet Seznam.cz Galérie realizátorov
Hi Promotion s.r.o. info@hipromotion.cz
+420 725 965 559
Ochrana osobných údajov | HiPromotion.cz © 2017 Všetky práva vyhradené