Prečo si dať záležať na webe?

Webové stránky sú absolútnym základom Vašej online komunikácie. Ako Váš web pôsobí na zákazníka, ako rýchlo a pohodlne mu poskytne informácie, ktoré hľadá. Toto rozhoduje o tom, či sa z neho stane Váš zákazník alebo nie. To platí aj pre získavanie nových zamestnancov. Preto ich tvorbe venujeme maximálnu pozornosť.

Pridané hodnoty kvalitného webu?

Vyhľadávačom dobre hodnotený
zdrojový kód
Užívateľsky prívetivá
administrácia
Maximálny dôraz na užívateľskú
prívetivosť webu
Grafika ktorá sa páči
Veľmi nízke šance napadnutia
webu hackermi
Skvelý pomer cena/výkon

Ako to prebieha, ako dlho to trvá a koľko to stojí?

Prvou úlohou webmastera je zistiť, kto sú Vaši zákazníci. Iný design bude vhodný pre teenagera a iný pre zákazníka v produktívnom veku, atď. Cieľom je teda čo najlepšie poznať Vášho zákazníka. Ďalšou úlohou je vedieť aké hlavné pridané hodnoty – benefity – Vaši zákazníci oceňujú a čo ich najviac zaujíma. Chcú Vaši zákazníci nízku cenu, vysokú kvalitu, široký výber alebo naopak špecializovaného predajcu? Všetky tieto informácie je potrebné poznať a povedať im ich ideálne hneď na prvý pohľad bez potreby veľkého hľadania.

Po vykonaní hĺbkovej analýzy, kde zistíme čo najviac informácií o Vašom zákazníkovi a vieme, čo je pre neho pridaná hodnota, je potrebné poznať, ako zákazník postupuje pri výbere a objednávaní Vášho produktu a podľa toho vybrať správnu štruktúru celého web. A až teraz sa púšťame do práce na grafike Vášho budúceho webu. Zasielame návrhy grafiky na schválenie, keď je dobrý, pracujeme na ňom ďalej, keď nie, jasne si špecifikujeme, v čom sa líši od Vašej predstavy a začíname tvoriť úplne nový návrh s podrobnejším zadaním.

Ako náhle je grafika hlavnej stránky a aj ďalších podstránok hotová, púšťa sa do práce programátor a Vy už môžete pracovať na obsahu. Pokiaľ to nie je vo Vašich časových možnostiach alebo nemáte talent pre tvorbu atraktívnych textov, môžete využiť našich copywriterov.

Je hotová grafika, je naprogramovaný a naplnený obsahom a môžeme web pustiť do sveta. Predtým Vás ale zaškolíme do administrácie, ktorá je veľmi intuitívna, jednoduchá na obsluhu a môžete si vďaka nej meniť textové časti, obrázky, alebo názvy a počet kategórií bez potreby zásahu programátora.

Tvorba celého webu je vždy veľmi závislá na dodanie podkladov, ale kompletná realizácia až po nasadení trvá zvyčajne 2-3 mesiace. Pokiaľ dostávame kompletný obsah, je realizácia výrazne rýchlejšia.

Prečo web s Hi Promotion?

Pri tvorbe webových stránok sa snažíme dôkladne preniknúť do toho, kto je Váš zákazník, čo očakáva a čo hľadá. Vďaka tomu vytvárame naozaj funkčné weby a nad samostatnou prípravou strávime značnú časť celej realizácie.

Naša grafika je funkčná a vzhľadná a zdrojové kódy sú dobre čitateľné pre vyhľadávače, čo je prvým predpokladom byť fulltextovo vysoko. V neposlednom rade sa Vám s našou administráciou – na rozdiel od veľa iných opensource riešení – bude pracovať veľmi dobre. Ušetrí Vám to tak veľa času a trápenia sa.

Ceny za naše webové riešenie začínajú na 40 tis. Kč, záleží na prepracovanosti grafiky a množstve funkcionalít. Cena priemerného webu z našej dielne je cca 60 tis. Kč.

Prehliadnite si naše referencie

Presvedčili sme Vás?

Neváhajte nás kontaktovať

Sme tu pre Vás a Vaše potreby nás zaujímajú. Napíšte nám telefónne číslo a my Vás budeme kontaktovať.

NAPÍŠTE NÁM
Vyskúšajte nás! Nezáväzne sa informujte o našich službách alebo si dohodnite bezplatnú schôdzku. Nájdeme riešenie presne pre vás. NAPÍŠTE NÁM!

Naša kvalifikácia a partneri

Hi Promotion s.r.o. info@hipromotion.cz
+420 725 965 559
Ochrana osobných údajov | HiPromotion.cz © 2017 Všetky práva vyhradené